Tootegrupid

Tüüp 53, Kinnitus klamber, Ø42,4 mm

Tootekood: NKL053D
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Hind:
18,40 €
hind käibemaksuga 22,08 €
Klamber sobib vertikaal torude kinnitamiseks näiteks platvormide, treppide külgedele. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Kogus: - +
   - või -   
Päringukorv
Sarnased tooted
Tugev otsa klamber, mis võimaldab kinnitada toru vertikaalselt. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL012D ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
15,60 €
T-klamber, mis sobib hästi olemas olevate struktuuride täiendamiseks. Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL032D ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
7,70 €
Sageli kasutatakse riiulite ja tellingute valmistamisel.
Tootekood: NKL030D ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
11,60 €
Käsipuude ja konstruktsioonide kinnitamiseks seintele. Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL034D ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
5,90 €
Hülss klambrit saab valada betooni, et paigaldada post betoonile. Post kinnitatakse lukustuskruviga, mis võimaldab posti vajadusel eemaldada. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL054D ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
44,10 €
Kahe toru ühendamine seest poolt. Toru seina paksus peab olema 3,2 mm. Ärge rakendage torude liitumiskohal otsest koormust. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL009D ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
6,90 €