Tootegrupid

Puhastuslapid Ultra Grime 100tk

Tootekood: 608104
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind: 15,00 €
12,00 €
Ultragrime puhastuslapid on tõesti kõige suuremad puhastuslapid, mis on saadaval. Mõnusalt pehmed mikrofiiber materjalist lapid puhastavad kergesti määrdunud käed ja pinnad mustusest, õlist, värvist, silikoonist, ehitusvahust ja liimist. Ultragrime lapid sobivad enamus pindade puhastamiseks ning on ohutud Sinu kätele kuna ei sisalda alkoholi ega ärrita nahka.
Kogus: - +
   - või -   

VideoSarnased tooted
Tootekood: 4014161 ,   Laoseis: Laos
15,00 €
Meditsiinilised puhastuslapid elimineerivad ristkontaminatsiooni jättes pinnad puhtad ja mikroobivabad. Suured lapid koguvad hõlpsasti endasse ka tõrksa mustuse
Tootekood: 4014159 ,   Laoseis: Laos
15,00 €

Universaalsed puhastuslapid sobivad kõikide pindade puhastamiseks. Puhastusaine sisaldab tõhusaid biolagunevaid pindaktiivseid aineid, mis puhastavad pinnad efektiivselt kuid on piisavalt õrnatoimelised kätele. Tõhusad eemaldama mustuse ning on vastupidavad ka küürimistöödel.

Tootekood: 4014158 ,   Laoseis: Laos
15,00 €
Vannitoa puhastamine pole olnud kunagi nii lihtne. Kui soovid kiirelt ja efektiivselt puhastada vannituba, siis need puhastuslapid on just selleks loodud. Suured lapid puhastavad tõrksa mustuse ning hävitavad enamus mikroobe. Suured mikrofiibrist lapid koguvad lihtsasti mustuse ja vedeliku endasse ning on vastupidavad ka küürimisel. Anti-bakteriaalse toimega lapid hävitavad enim levinud mikroobidest.
Tootekood: 4014160 ,   Laoseis: Laos
15,00 €