Tootegrupid

KKK

Kas on võimalik näha tootenäidiseid?

Jah. Meie näidistesaalis, mis asub aadressil Kanama tee 5, Saku vald on võimalik näha ja katsuda palju erinevaid metallist turvakaitseid, plastikust kaitsepiirdeid, nutiklambreid, vilkureid, ohutuslampe, kummiposte, plastikust kergaedasid, parkimistõkkiseid, kaabli ja voolikukaitse künniseid, kiirusetõkkeid ja palju muid liikluskorralduse ja ohutuse alaseid tooteid. Tule kindlasti vaatama!

Kas tellimusel on miinimumkogus?

Ehkki oleme keskendunud ärikliendile ja hulgimüügile, ei sea me tellimusele miinimumkogust, kuid väga väikese koguse puhul võib juhtuda, et peab arvestama pikema tarneajaga.

Kas hinnad on käibemaksuga või ilma?

Kõik hinnad on eurodes (EUR), millele lisandub käibemaks 20%.

Kuidas toimub tellimine?

Vali välja sobiv toode või tooted ja lisa need ostukorvi. Täida vajalikud lahtrid ja kinnita tellimus. Kui oleme tellimuse üle vaadanud, saadame Sulle e-kirja või võtame ühendust telefoni teel. Juhul, kui Sinuga pole ühendust võetud, siis palun vaata ega kiri ei ole kogemata rämpsposti kausta sattunud.

Kas saadate arveid ka e-arvelduskeskusesse?

Jah, saame arve saata e-arvelduskeskusesse. Oma soovist andke teada tellimislehel oleva kommentaari lahtrisse või peale tellimuse kinnitamist kirjutage meile gosafe@inten.ee.

Kaua võtab aega kauba tellimine?

Laos olevad tooted väljastame 1-3 tööpäeva jooksul. Mitte-laos olevate toodete tarneaeg on erinev, üldiselt peab arvestama 1-4 nädalaga. Küsi vajadusel lisainformatsiooni enne tellimist. 

Kas hinnad sisaldavad transporti?
Ei sisalda. Tellitud toodete hinnale lisandub kohaletoimetamise tasu vastavalt Kliendi poolt valitud kohaletoimetamise viisile. Tasuta on võimalik kaubale järele tulla aadressile Kanama tee 5, Kanama, Saku vald 76405. Vaata asukohta kaardil >> 

Tellimuse täiendamine või tühistamine, kuidas seda teha?

Kui Sul tekib probleeme või küsimusi, palume pöörduda meie poole telefonil 633 5230 või e-mailile gosafe@inten.ee