Tootegrupid

Hoiatussüsteemid

Hoiatussüsteemid
Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Vaikesättena kuvatakse hinnad käibemaksuta. Käibemaksuga hindade nägemiseks muuda valikut siit

Sobib paigaldamiseks "pimedadesse nurkadesse/aladele", kus on oht sõidukite ja jalakäijate kokkupõrkeks. Hoiatab vilkudes ja hoiatusheliga.
Mõõdud: 123x140x112mm
Tootekood: PAS-K01-2100 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 3-4 nädalat
1550,00 €
IPAS jalakäijate hoiatuskiip on mõeldud kasutamiseks koos teiste IPAS hoiatussüsteemi toodetega, et vähendada kokkupõrgete riske jalakäijate ja sõidukite vahel.

Kui jalakäija satub tõstukile/sõidukile, millele on paigaldatud IPAS sõidukiantenn, liiga lähedale, siis hoiatuskiip annab märku, kas vibreerides ja/või häälega.

Mõõdud: 40 × 72 × 19.5mm

Tootekood: PAS-K01-0100 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 2 nädalat
165,00 €
IPAS hoiatussüsteem on mõeldud kokkupõrgete riskide vähendamiseks jalakäijate ja sõidukite vahel. Kui enamus sarnaseid süsteeme töötab RFID tehnoloogiaga, siis IPASe süsteem töötab ülilairibatehnoloogiaga (UltraWideBand technology), mis on tunduvalt täpsem ja suurema tööraadiusega (kuni 30m). Suurem tööraadius annab sõidukijuhtidel aega reageerida ka suurematel kiirustel liikudes.

IPAS süsteemi eelised: Seadmed on lihtsasti paigaldatavad ja ei vaja sõidukite ümberehitamist. Antenn kinnitub tugevate magnetite abil ja toite saab, kas ühendades otse sõiduki elektrisüsteemiga või sigaretisüütajaga.
Seadmed töötavad 12/24V.
Tootekood: PAS-K01-1100 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3-4 nädalat
1750,00 €
Juhtmevaba tõstukikaamera, paigaldamine magnetiga tõstukikahvli külge, taaslaetavate patareidega, 7" ekraan, automaatne ühendamine, juhtmevaba signaali edastuskaugus kuni 100m, 4 sisendkanalit, võimalus ühendada lisaekraan, ühe pildi režiim ning automaatne perioodiline vahetus, automaatne kanalituvastus; igat kanalit saab individuaalselt seadistada pilti tuvastama või mitte, sisseehitatud salvestaja (kuni 128GB Micro SD mälukaart), reaalajas salvestamine ning taasesitamine

Kirjeldus: KAAMERA: 756x504px, juhtmevaba, sagedus 2400-2483.5MHz, IP69K - 10G - vastupidav metallist korpus, 1-3m night vision, MPEG4 videoformaat, kaadrisagedus PAL: 25fps, NTSC 30fps, viivitus 120ms, töötemperatuur -20℃ ... +70℃, vool 10-32VDC, AKUKOMPLEKT: taaslaetavad, 8700mAh - 31.32Wh, laadimispinge 5-16V USB kaabliga, USB kaabel koos juhtmete ja 240VAC voolujuhtmega kaasas, laadimisaeg 12h (5V) - 4h (12V), tühjakslaadimine (@160-180mA): 12-14h, IP69K, magnetkinnitus, EKRAAN: 7", 800x3x480px, juhtmevaba, pult, 4 kanalit, 10-32VDC, max voolutarve 6W, kõlar 1.5W/8Ω, kaasas U-kinnitusraam ja jalg

Pinge: 10-32V
Tootekood: 170500012 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 päeva
700,00 €
Collision Sentry Corner Pro on kokkupõrkehoiatussüsteem, mis on loodud pimedate nurkade ristmikel juhtuvate õnnetuste vähendamiseks. Kui nurga mõlemal pool külge tuvastatakse liikumine, mis võib põhjustada kokkupõrke, saadab hoiatussüsteem visuaalse- ja helisignaali, et hoiatada läheneva liikluse eest.

Seade on kergesti paigaldatav, kompaktne, hästi märgatav ja usaldusväärne.

Piisavalt valju, et nurgatsoonis kuulata; helikõrgus eristab seda muust taustamürast
Helitugevust saab reguleerida (kõrge / madal) või välja lülitada.
Seade annab signaali ja vilgub ainult siis, kui liikumist tuvastatakse nurga mõlemal küljel

Integreeritud magnetkinnituste abil saab kiirelt ja kindlalt kinnitada seadme riiuli külge
Optimaalne paigalduskõrgus on 2-3 meetrit

Toide : tavalised D-patareid (komplektis)
Aku tühjenemisest annab märku sinine vilkuv tuli ja piiksuv heli
Aku tööiga on vähemalt 12 kuud

Tuvastus: infrapuna liikumisandurid
Tuvastustsoon 6-7 meetrit kummaski suunas
Tootekood: COLCEN ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 2 nädalat
350,00 €
Multi Zone pakub kokkupõrkekaitset kõikjal, kus seda vajate.
See on uue põlvkonna kokkupõrkehoiatussüsteem, mis laiendab võimalusi kokkupõrgete ärahoidmiseks mitmes piirkonnas. Multi-Zone loob turvalisema töökeskkonna, vähendades või kõrvaldades pimeala kokkupõrkeid.
Toode laiendab kokkupõrkekaitset üle 90-kraadise nurga. Fakt on see, et mitte kõik pimealad ei asu nurkade ristmikel. Multi-Zone annab teile paindlikkuse nii, et saate määrata oma rajatises kaitset vajavaid konfliktipiirkondi.

-Mitmetsooniline tuvastamine:Multi Zone on keerukas mitmetsooniline tuvastussüsteem, mis pakub teie tööruumi kaitsmiseks igakülgset katvust. Oma täiustatud anduritega loob see tundlike piirkondade ümber kaitsebarjääri, tuvastades võimalikud kokkupõrked ja hoiatades operaatoreid reaalajas.

-360-kraadine teadlikkus: See jälgib kõiki nurki ja tuvastab võimalikud ohud igast suunast, minimeerides pimealasid ja oluliselt vähendades õnnetuste ohtu.

-Kohandatavad hoiatussignaalid: kohandage hoiatussüsteem kohandatavate hoiatussignaalide abil vastavalt teie vajadustele. Multi Zone pakub mitmesuguseid teavitusvalikuid, sealhulgas visuaalseid indikaatoreid, helisignaale ja isegi kaugteatisi, tagades, et teie meeskonda teavitatakse kiiresti võimalikest ohtudest.

-Kasutajasõbralik liides: lihtsustage ohutushaldust intuitiivse kasutajaliidese abil. Multi Zone on loodud hõlpsaks kasutamiseks, võimaldades operaatoritel hoiatusi kiiresti mõista ja neile reageerida. Sujuv juhtnupud muudavad selle kättesaadavaks kõigile töötajatele, aidates kaasa turvalisema töökeskkonna loomisele.

-Vastupidav konstruktsioon: Multi-Zone on ehitatud vastu pidama tööstuskeskkonna tingimustele. Selle tugev konstruktsioon tagab pikaealisuse, pakkudes usaldusväärset ohutuslahendust, mis vastab teie töönõuetele.

-Lihtne paigaldamine: Multi Zone on loodud probleemivabaks paigaldamiseks, minimeerides seisakuid ja häireid teie töövoos. Selle modulaarne disain võimaldab paigutusel paindlikkust, kohandumist teie rajatise konkreetsete vajaduste ja paigutusega.

-Skaleeritavus: olenemata sellest, kas teil on väike töökoda või suur tootmisüksus, Multi-Zone'i saab hõlpsasti skaleerida, et see vastaks teie arenevatele ohutusnõuetele. Lisage või kohandage tsoone vastavalt vajadusele, tagades jätkuva kaitse teie tegevuste kasvades.

Investeerige Multi-Zone ja seadke esikohale oma meeskonna heaolu, kaitstes samal ajal väärtuslikku varustust. Kaasaegse tehnoloogia, kohandatavate funktsioonide ja kasutajasõbraliku liidesega on see kokkupõrke vältimise süsteem turvalisema ja tõhusama töökoha võti.
Tootekood: CLN-MZN ,   Laoseis: Tellimisel
849,00 €
30 sekundiga tõstukile kinnitatav seade aitab tõstukijuhtidel paremini ja ohutumalt oma igapäevast tööd teha. Topline laseriga on liikuvad tõstukikahvlid paremini nähtavad, vähendades õnnetuste riski ja kahjude teket.

- vastupidav tugevatele löökidele ja vibratsioonile
- lihtne hooldada: aku vahetus 1-2 nädala tagant
- töötemperatuur: +10..+40 °C
- nähtav ka päevavalguses

Komplektis:
TOPLINE LASER
kaugjuhtimispult (2 tk)
aku (2 tk)
laadija (1 tk)
kasutusjuhend
Tootekood: TOPLINE ,   Tarneaeg: 4-5 nädalat