Tootegrupid

Puhastuslapid

Puhastuslapid

Niisked puhastuslapid on 2x suuremad kui teised sarnased puhastuslapid. Suuremad lapid sisaldavad rohkem puhastusvahendit, mistõttu lappe kulub kordades vähem. Pakend on mugav ja praktiline ning lapid püsivad niisketena ka siis kui pakk ununeb lahti. Ka kõige viimased pakki jäänud salvrätikud püsivad niisketena ning ei kuiva ära. 

Pehmeid salvrätikuid on pakis 100tk!!!

 

 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Ultragrime puhastuslapid on tõesti kõige suuremad puhastuslapid, mis on saadaval. Mõnusalt pehmed mikrofiiber materjalist lapid puhastavad kergesti määrdunud käed ja pinnad mustusest, õlist, värvist, silikoonist, ehitusvahust ja liimist. Ultragrime lapid sobivad enamus pindade puhastamiseks ning on ohutud Sinu kätele kuna ei sisalda alkoholi ega ärrita nahka.
Tootekood: 608104 ,   Laoseis: Laos
12,00 € (20%)
15,00 €
Universaalsed puhastuslapid sobivad kõikide pindade puhastamiseks. Puhastusaine sisaldab tõhusaid biolagunevaid pindaktiivseid aineid, mis puhastavad pinnad efektiivselt kuid on piisavalt õrnatoimelised kätele. Tõhusad eemaldama mustuse ning on vastupidavad ka küürimistöödel.
Tootekood: 4014158 ,   Laoseis: Laos
15,00 €
Vannitoa puhastamine pole olnud kunagi nii lihtne. Kui soovid kiirelt ja efektiivselt puhastada vannituba, siis need puhastuslapid on just selleks loodud. Suured lapid puhastavad tõrksa mustuse ning hävitavad enamus mikroobe. Suured mikrofiibrist lapid koguvad lihtsasti mustuse ja vedeliku endasse ning on vastupidavad ka küürimisel. Anti-bakteriaalse toimega lapid hävitavad enim levinud mikroobidest.
Tootekood: 4014160 ,   Laoseis: Laos
15,00 €
Tootekood: 4014161 ,   Laoseis: Laos
15,00 €
Meditsiinilised puhastuslapid elimineerivad ristkontaminatsiooni jättes pinnad puhtad ja mikroobivabad. Suured lapid koguvad hõlpsasti endasse ka tõrksa mustuse
Tootekood: 4014159 ,   Laoseis: Laos
15,00 €