Tootegrupid

Meist

Inten OÜ alustas tegevust 2006. aastal. Meie tegevusvaldkond on kaitsepiirete tootmine, müük, paigaldus ja hooldus. Oleme end laiendanud sedavõrd, et täna toodame, müüme, paigaldame ja hooldame erinevaid turva- ja kaitsepiirdeid kõikides võimalikes sektorites. Lisaks sellele tegeleme ka põrandate markeerimisega ja liikluskorraldusvahendite müügiga.

Inten OÜ on oma valdkonnas väga edukas tänu kvaliteetsele toodangule, professionaalsele suhtlusele ning laitmatule teenindusele – kõik see tagab meie klientide rahuolu. Meie missiooniks on turvalised piirdelahendused. 

Leiame, et edu valem on rahulolev meeskond, kes on hästi motiveeritud ja teeb tööd, mida armastab. Meeskonna valikul oleme keskendunud eelkõige töökusele, positiivsele ellusuhtumisele ning professionaalsusele. 

Usume, et äri ei seisne üksnes teenitud rahas, vaid veel enamgi inimeste suhtumises. Püüame korraldada asju nii, et pikaajalised suhted oleksid arenguvõimelised ja viljakad, et kliendid usaldaksid meid ning tuleksid ikka ja jälle meie juurde tagasi.

Võta meiega julgelt ühendust, koos leiame kindlasti lahenduse!
Oleme Eestis esimene ja siiani suurim kaitsepiiretele orienteeritud ettevõte, pakkudes teenust alates nõustamisest kuni paigalduseni ning hilisema hooldamise ja remondini välja. Oleme ainus ettevõte, kes omab süvateadmisi antud valdkonnast ning saab pakkuda usaldusväärset teenust.

Reageerime kiiresti, sest meil pole kliendihaldureid ja spetsialistid suhtlevad kliendiga alati isiklikult. Info liigub kiiremini ja töö saab kiiresti tehtud. Meil on iga kliendi jaoks aega ja me ei luba endale „liinitööd”, vaid tegeleme Sinu murega põhjalikult.

Klientide vajadused on erinevad. Meil on lahendused nii era- ja ärikliendile kui ka riiklikele omavalitsustele. Müüme ja paigaldame kvaliteetseid Eestis ja Euroopas toodetud tooteid, lisaks pakume kaitsepiiretega seotud hooldus- ja remonditeenust.

Teie päringule anname vastuse 48h jooksul!
Selle ajaga:
* tutuvume objektiga
* selgitame välja parima lahenduse
* koostame ja edastame Teile hinnapakkumuse

Garanteerime väga hea teeninduse, kvaliteetsed tooted ja parima hinna.

Pöörame suurt tähelepanu kvaliteedile, mis tagab meie toodetele 5a garantii.

Klientide rahuloluks loeme seda, et kaitsepiirete valdkonda puudutavate küsimuste ja projektide päevakorda tekkimisel, pöördutakse taaskord meie poole.

Kuna toodame enamus kaitsepiiretest ise on võimalikud ka igasugused erilahendused.