Tootegrupid

Tüüp 10T, Otsa klamber avatud põhjaga Ø26,9 mm

Tootekood: NKL010TB
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Hind:
4,00 €
hind käibemaksuga 4,88 €
Sobib näiteks keskmiste riiuliplaatide kinnitamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Kogus: - +
   - või -   
Päringukorv
Sarnased tooted
Sobib kasutamiseks lõpp ühenduseks, mitte kasutada tugialusena. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL010B ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
5,20 €
90º-ühendus torude ühendamiseks konstruktsioonide keskel. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL022B ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
5,00 €
Sageli kasutatakse riiulite ja tellingute valmistamisel.
Tootekood: NKL030B ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
5,10 €
Kasutatakse koos klambriga Tüüp 42 riiulite ja paneeli struktuuride valmistamiseks. Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL036B ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
2,90 €
Käsipuude ja konstruktsioonide kinnitamiseks seintele. Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL034B ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
5,60 €
Konks 90°. Sobib hästi riidestangede või nagide valmistamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL061B ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
2,50 €

puhkus2.jpg (1.03 MB)