Tootegrupid

Tüüp 18, Kolmpea 90° nurkklamber, Ø33,7 mm

Tootekood: NKL018C
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Hind:
7,10 €
hind käibemaksuga 8,52 €
Klamber ühendab kõik kolm toru 90º nurga all. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Kogus: - +
   - või -   
Päringukorv
Sarnased tooted
Sarnane klambrile Tüüp 13, kuid ei ole mõeldud kasutamiseks suurte koormuste korral. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL014C ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
14,90 €
Sarnane Tüüp 28 klambriga, aga võimaldab omavahel ühendada kahe erineva läbimõõduga torusi. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL028EC ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
7,50 €
Klamber, mis võimaldab ühendada kahte toru 45° nurga all. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL027C ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
9,00 €
Sama, mis Tüüp 2, aga võimaldab vertikaalse ja horisontaalse toru ühenduse nurka muuta 0°- 11° . Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidab, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL002SC ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
9,70 €
Käsipuude ja konstruktsioonide kinnitamiseks seintele. Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL034C ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
5,80 €
Kahe toru ühendamine seest poolt. Toru seina paksus peab olema 3,2 mm. Ärge rakendage torude liitumiskohal otsest koormust. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL009C ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
5,30 €