Tootegrupid

Tüüp 44, Liigend klamber, Ø33,7 mm

Tootekood: NKL044C
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Hind:
8,70 €
hind käibemaksuga 10,44 €
Horisontaal ja vertikaaltoru ühendamiseks muutuva nurga all. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Kogus: - +
   - või -   
Päringukorv
Sarnased tooted
Kinnitusklamber on tsingitud ning korrosioonikindel.
Tootekood: NKL100C ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
2,60 €
Võimaldab reguleerida torude omavahelist nurka. Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL125C ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
10,80 €
Lühike T-klamber 45°. Ühendab horisontaal ja vertikaal torud 45° nurga all. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL003C ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
7,40 €
3-suunaline klamber, mida kasutatakse konstruktsioonide ehitamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL024C ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
8,90 €
Toruklamber, mille abil saab kinnitada toru/konstruktsiooni seina külge. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL055C ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
4,00 €
Hülss klambrit saab valada betooni, et paigaldada post betoonile. Post kinnitatakse lukustuskruviga, mis võimaldab posti vajadusel eemaldada. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL054C ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
33,00 €