Tootegrupid

Tüüp 5, Pööratav T-klamber, Ø48,3 mm

Tootekood: NKL005E
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Hind:
10,70 €
hind käibemaksuga 12,84 €
Saab ühendada teise toruklambriga, et torude kallet ja nurki reguleerida. Sobib hästi kaldtee käsipuude, torupiirete ja rampide valmistamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidab, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Kogus: - +
   - või -   
Päringukorv
Sarnased tooted
Torude 90º-ühendus konstruktsioonide keskel. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL022E ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
11,40 €
Käsipuude ja konstruktsioonide kinnitamiseks seintele. Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL034E ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
5,70 €
Kasutatakse tihti koos teiste klambritega, nagu Tüüp 36, 38 ja 40. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL042E ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
7,30 €
Reguleeritavat nurgaklambrit kasutatakse torude ühendamiseks vahemikus 45 ° kuni 60 ° Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidab, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL007E ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
13,50 €
Toruklamber võrgu kinnitamiseks posti külge. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL070E ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
2,40 €
Kahepoolse kinnitusega võrgu klamber, võimaldab kahte võrkupaneeli ühendada posti külge. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL071E ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
2,90 €