Tootegrupid

Tüüp 51, Liigendiga tugiklamber, Ø48,3 mm

Tootekood: NKL051E
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Hind:
11,60 €
hind käibemaksuga 13,92 €
Klamber, mis võimaldab kinnitada toru seina või põranda külge muutuva nurga all. Sobib ka vertikaal toru toestamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Kogus: - +
   - või -   
Päringukorv
Sarnased tooted
Sobib kasutamiseks lõpp ühenduseks, mitte kasutada tugialusena. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL010E ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
11,90 €
Nurga klamber (90º), mida kasutatakse sageli keskmiste reelingute nurga moodustamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL020E ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
11,30 €
Sama, mis Tüüp 4, aga võimaldab vertikaalse ja horisontaalse toru ühenduse nurka muuta 0°- 11° . Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidab, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL004SE ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
19,90 €
Konks 90°. Sobib hästi riidestangede või nagide valmistamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL064E ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
4,80 €
Räästa nurkklamber on mõeldud katuse konstuktsiooni ehitamiseks, sobib hästi kombineerida klambriga Tüüp 91. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL085E ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
23,25 €
Lühike T-klamber kaldega 11°-29° sobib kasutamiseks vertikaalse ja horisontaalse toru ühendamiseks.

Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL253E ,   Laoseis: Tellimisel
21,28 €