Tootegrupid

Tüüp 2, Lühike T-klamber, Ø60,3 mm

Tootekood: NKL002F
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Hind:
14,00 €
hind käibemaksuga 17,36 €
Klamber võimaldab ühendada horisontaalse ja vertikaalse toru, klamber ei sobi horisontaalse toru jätkamiseks Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Kogus: - +
   - või -   
Päringukorv
Sarnased tooted
Sobib torude kinnitamiseks seinale või põrandale, ideaalne kombineerida klambriga Tüüp 42.
Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL050 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
5,25 €
Ümartoru tsingitud D=60.3 mm seinapaksus 2.0 mm
maksimaalne profiili pikkus 7 m
kulleriga saatmisel maksimaalne pikkus 2m!
Tootekood: ST603 ,   Laoseis: Laos
13,00 €
Kinnitusklamber on tsingitud ning korrosioonikindel.
Tootekood: NKL100F ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
4,88 €
Ristklamber olemas olevate struktuuride täiendamiseks. Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL033F ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
11,03 €
Kasutatakse tihti koos teiste klambritega, nagu Tüüp 36, 38 ja 40. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL042F ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
15,18 €
4-suunaline klamber, mida kasutatakse konstruktsioonide valmistamiseks. Vertikaaltorule saab kinnitada 4 horisontaalset toru, mis on üksteisega risti. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL026F ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 2 nädalat
40,20 €