Tootegrupid

Tüüp 20, Pöörlev 90° nurkklamber, Ø26,9 mm

Tootekood: NKL020B
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Hind:
4,90 €
hind käibemaksuga 5,98 €
Nurga klamber (90º), mida kasutatakse sageli keskmiste reelingute nurga moodustamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Kogus: - +
   - või -   
Päringukorv
Sarnased tooted
90º-ühendus torude ühendamiseks konstruktsioonide keskel. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL022B ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
4,98 €
Ristklamber 90º, mis võimaldab ühendada risti pikki horisontaal- ja veritkaaltorusid, tagades seeläbi tugevama konstruktsiooni ja vähendades torude lõikamis kulusid. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL028B ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
4,53 €
Horisontaal ja vertikaaltoru ühendamiseks muutuva nurga all. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL044B ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
7,08 €
Toruklamber, mille abil saab kinnitada toru/konstruktsiooni seina külge. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL055B ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
4,25 €
Rõngas klamber toestab raskelt koormatud süsteeme. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL060B ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
1,58 €
Sama, mis Tüüp 2, aga võimaldab ühendada erineva läbimõõduga horisontaalse Ø26,9mm ja vertikaalse Ø33,7mm toru. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL002VCB ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 2 nädalat
4,28 €