Tootegrupid

Tüüp 20, Pöörlev 90° nurkklamber, Ø60,3 mm

Tootekood: NKL020F
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Hind:
21,63 €
hind käibemaksuga 26,39 €
Nurga klamber (90º), mida kasutatakse sageli keskmiste reelingute nurga moodustamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Kogus: - +
   - või -   
Päringukorv
Sarnased tooted
Sobib torude kinnitamiseks seinale või põrandale, ideaalne kombineerida klambriga Tüüp 42.
Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL050 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
5,25 €
Kasutatakse koos klambriga Tüüp 42 riiulite ja paneeli struktuuride valmistamiseks. Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL036F ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
8,40 €
Klamber, mis võimaldab kinnitada toru seina või põranda külge muutuva nurga all. Sobib ka vertikaal toru toestamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL051F ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
21,28 €
Kahepoolse kinnitusega võrkpaneeli klamber, võimaldab kahte võrkpaneeli ühendada posti külge. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL071F ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
3,03 €
Sama, mis Tüüp 2, aga võimaldab ühendada erineva läbimõõduga horisontaalse Ø48,3 mm ja vertikaalse Ø42,4 mm toru. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL002VFE ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 2- nädalat
11,68 €
4-suunaline klamber, mida kasutatakse konstruktsioonide valmistamiseks. Vertikaaltorule saab kinnitada 4 horisontaalset toru, mis on üksteisega risti. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL026F ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 2 nädalat
40,20 €