Tootegrupid

Tüüp 32, Avatud T-klamber, Ø42,4 mm

Tootekood: NKL032D
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Hind:
7,70 €
hind käibemaksuga 9,24 €
T-klamber, mis sobib hästi olemas olevate struktuuride täiendamiseks. Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Kogus: - +
   - või -   
Päringukorv
Sarnased tooted
Kandiline otsa klamber. Sobib konstruktsioonide positsioneerimiseks. Alusplaadi kuju tõttu saab seda kenasti 90° nurga all olevale pinnale kinnitada. Mitte kasutada turvapiirete või sarnaste konstruktsioonide toetamise alusena.
Tootekood: NKL011D ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
8,50 €
Ristklamber, mis võimaldab torusid ühendada kesktoru suhtes kuni 45° nurga all. Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL126D ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
16,60 €
Sama mis tüüp 2, kuid pikem, kolme reguleerimiskruviga. Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL002LD ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
10,10 €
Klamber, mis võimaldab kinnitada toru seina või põranda külge muutuva nurga all. Sobib ka vertikaal toru toestamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL051D ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
11,30 €
Toruklamber, mille abil saab kinnitada toru/konstruktsiooni seina külge. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL056D ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
8,40 €
Konks 90°. Sobib hästi riidestangede või nagide valmistamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL061D ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
4,70 €