Tootegrupid

Tüüp 35, Käsipuu klamber, avatud Ø42,4 mm

Tootekood: NKL035D
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Hind:
11,65 €
hind käibemaksuga 14,21 €
Tüüp 35 käsipuu klamber, avatud. Käsipuutoru kinnitamiseks seinale. Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Kogus: - +
   - või -   
Päringukorv
Sarnased tooted
Klamber võimaldab ühendada horisontaalse ja vertikaalse toru, klamber ei sobi horisontaalse toru jätkamiseks Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL002D ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
6,70 €
Nurga klamber (90º), mida kasutatakse sageli keskmiste reelingute nurga moodustamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL020D ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
9,60 €
Koos klambriga Tüüp 62 moodustub hingede süsteem. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL063D ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
5,28 €
Kahepoolse kinnitusega võrgu klamber, võimaldab kahte võrkupaneeli ühendada posti külge. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL071D ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
2,75 €
Kahe toru ühendamine seest poolt. Toru seina paksus peab olema 3,2 mm. Ärge rakendage torude liitumiskohal otsest koormust. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL009D ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
6,78 €
Käsipuu käetoe toruklamber Tüüp 752 on mõeldud horisontaalsete käsipuutorude vahepealseks toetamiseks, kus torude ühendamine pole vajalik.
Tootekood: NKL752E ,   Laoseis: Tellimisel
17,05 €