Tootegrupid

Ümartoru tsingitud Ø48,3 mm

Tootekood: ST483
Ühik: jm
Laoseis: Laos
Hind:
12,50 €
hind käibemaksuga 15,50 €
Ümartoru tsingitud D=48.3mm seinapaksus 2,6 mm
maksimaalne profiili pikkus 6 m
kulleriga saatmisel maksimaalne pikkus 2m!
Kogus: - +
   - või -   
Päringukorv
Sarnased tooted
Plastik ümarkork torule Ø90,2 mm
must
Tootekood: 4014169 ,   Laoseis: Laos
1,50 €
Ümartoru tsingitud D=60.3 mm seinapaksus 2.0 mm
maksimaalne profiili pikkus 7 m
kulleriga saatmisel maksimaalne pikkus 2m!
Tootekood: ST603 ,   Laoseis: Laos
13,00 €
Must, kinnituskruvi
Musta värvi eeliseks on see, et värv läheb väga sügavale materjali sisse, mis ei lase toruliikmikul liiga kiiresti korrodeeruda.
Musta värvi klambrid sobivad kasutamiseks ka välitingimustes aga tuleb arvestada, et värv ei ole vastupidav UV-kiirgusele ja toote pikaajaline viibimine välitingimustes viib värvi tuhmumiseni.
Tootekood: NKLM076A ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 2 nädalat
2,50 €
Sobib kasutamiseks lõpp ühenduseks, mitte kasutada tugialusena. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL010E ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
12,70 €
Kandiline otsa klamber. Sobib konstruktsioonide positsioneerimiseks. Alusplaadi kuju tõttu saab seda kenasti 90° nurga all olevale pinnale kinnitada. Mitte kasutada turvapiirete või sarnaste konstruktsioonide toetamise alusena.
Tootekood: NKL011E ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
11,00 €
Klamber, mis võimaldab kinnitada toru seina või põranda külge muutuva nurga all. Sobib ka vertikaal toru toestamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL051E ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
12,70 €