Tootegrupid

SentryPro

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Vaikesättena kuvatakse hinnad käibemaksuta. Käibemaksuga hindade nägemiseks muuda valikut siit

Collision Sentry Corner Pro on kokkupõrkehoiatussüsteem, mis on loodud pimedate nurkade ristmikel juhtuvate õnnetuste vähendamiseks. Kui nurga mõlemal pool külge tuvastatakse liikumine, mis võib põhjustada kokkupõrke, saadab hoiatussüsteem visuaalse- ja helisignaali, et hoiatada läheneva liikluse eest.

Seade on kergesti paigaldatav, kompaktne, hästi märgatav ja usaldusväärne.

Piisavalt valju, et nurgatsoonis kuulata; helikõrgus eristab seda muust taustamürast
Helitugevust saab reguleerida (kõrge / madal) või välja lülitada.
Seade annab signaali ja vilgub ainult siis, kui liikumist tuvastatakse nurga mõlemal küljel

Integreeritud magnetkinnituste abil saab kiirelt ja kindlalt kinnitada seadme riiuli külge
Optimaalne paigalduskõrgus on 2-3 meetrit

Toide : tavalised D-patareid (komplektis)
Aku tühjenemisest annab märku sinine vilkuv tuli ja piiksuv heli
Aku tööiga on vähemalt 12 kuud

Tuvastus: infrapuna liikumisandurid
Tuvastustsoon 6-7 meetrit kummaski suunas
Tootekood: COLCEN ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 2 nädalat
350,00 €
Multi Zone pakub kokkupõrkekaitset kõikjal, kus seda vajate.
See on uue põlvkonna kokkupõrkehoiatussüsteem, mis laiendab võimalusi kokkupõrgete ärahoidmiseks mitmes piirkonnas. Multi-Zone loob turvalisema töökeskkonna, vähendades või kõrvaldades pimeala kokkupõrkeid.
Toode laiendab kokkupõrkekaitset üle 90-kraadise nurga. Fakt on see, et mitte kõik pimealad ei asu nurkade ristmikel. Multi-Zone annab teile paindlikkuse nii, et saate määrata oma rajatises kaitset vajavaid konfliktipiirkondi.

-Mitmetsooniline tuvastamine:Multi Zone on keerukas mitmetsooniline tuvastussüsteem, mis pakub teie tööruumi kaitsmiseks igakülgset katvust. Oma täiustatud anduritega loob see tundlike piirkondade ümber kaitsebarjääri, tuvastades võimalikud kokkupõrked ja hoiatades operaatoreid reaalajas.

-360-kraadine teadlikkus: See jälgib kõiki nurki ja tuvastab võimalikud ohud igast suunast, minimeerides pimealasid ja oluliselt vähendades õnnetuste ohtu.

-Kohandatavad hoiatussignaalid: kohandage hoiatussüsteem kohandatavate hoiatussignaalide abil vastavalt teie vajadustele. Multi Zone pakub mitmesuguseid teavitusvalikuid, sealhulgas visuaalseid indikaatoreid, helisignaale ja isegi kaugteatisi, tagades, et teie meeskonda teavitatakse kiiresti võimalikest ohtudest.

-Kasutajasõbralik liides: lihtsustage ohutushaldust intuitiivse kasutajaliidese abil. Multi Zone on loodud hõlpsaks kasutamiseks, võimaldades operaatoritel hoiatusi kiiresti mõista ja neile reageerida. Sujuv juhtnupud muudavad selle kättesaadavaks kõigile töötajatele, aidates kaasa turvalisema töökeskkonna loomisele.

-Vastupidav konstruktsioon: Multi-Zone on ehitatud vastu pidama tööstuskeskkonna tingimustele. Selle tugev konstruktsioon tagab pikaealisuse, pakkudes usaldusväärset ohutuslahendust, mis vastab teie töönõuetele.

-Lihtne paigaldamine: Multi Zone on loodud probleemivabaks paigaldamiseks, minimeerides seisakuid ja häireid teie töövoos. Selle modulaarne disain võimaldab paigutusel paindlikkust, kohandumist teie rajatise konkreetsete vajaduste ja paigutusega.

-Skaleeritavus: olenemata sellest, kas teil on väike töökoda või suur tootmisüksus, Multi-Zone'i saab hõlpsasti skaleerida, et see vastaks teie arenevatele ohutusnõuetele. Lisage või kohandage tsoone vastavalt vajadusele, tagades jätkuva kaitse teie tegevuste kasvades.

Investeerige Multi-Zone ja seadke esikohale oma meeskonna heaolu, kaitstes samal ajal väärtuslikku varustust. Kaasaegse tehnoloogia, kohandatavate funktsioonide ja kasutajasõbraliku liidesega on see kokkupõrke vältimise süsteem turvalisema ja tõhusama töökoha võti.
Tootekood: CLN-MZN ,   Laoseis: Tellimisel
849,00 €

GenieGrips® Stik-It Pads on isekleepuv lahendus libisemiskindluse, tootekaitse tagamiseks ja müra vähendamiseks. See on ideaalne libisemisvastane lahendus teie töökeskkonnas. Kaitsematid, mis katavad tõstuki terade ülaosa ja on toodetud liitkummist, millel on libisemisvastane omadus. Seetõttu tagab see erakordse haarduvuse ja koorma stabiilsuse. Mustriline pind takistab koormate libisemist, paigast nihkumist ja kukkumist tõstuki kiiremate manöövrite korral või äkkpeatust tehes.PÕHIJOONED

• Libisemisvastane pind
• Kauba kahjustamise vältimine
• Kahvlipinna kaitse
• Jälgi mittejätev kummisegu
• Sobib kasutamiseks temperatuuri vahemikes -40 °C kuni +110 °C
• Õlikindel kummisegu
• Kinnitub otse tõstuki tihvtidele
• Kergesti paigaldatav ja eemaldatav.
• Kergesti sobivasse mõõtu trimmitav
• Saab kasutada kõrvuti laiemate kahvlite korral


KASUTUSKOHAD

• Valmiskauba laod
• Kemikaali ja määrdeainete laod
• Toit ja jook
• Metall ja plast
• Üldladu
• Külmutatud ja jahutatud
• Väliskeskkonnad
• Kitsad käigud

Tootekood: GG.STICKIT ,   Laoseis: Tellimisel

Kahveltõstukite koormused võivad transpordi ajal nihkuda ja liikuda. Kui see liikumine nihutab toote kahveltõstuki vastu võib löök seda toodet kahjustada. GenieGrips® padjad toimivad kui kaitserauad, mis neelavad lööki ja aitavad vältida toote kahjustamist koorma tõstmise, laadimise ja paigutamise ajal.
Padjad kinnituvad tõstuki kelgu külge kolme võimsa magneti abil. Teil pole vaja kruve, polte, liimi ega muid tööriistu.
Valmistatud õlikindlast materjalist.
Padjad on tänu kollasele värvile hästi nähtavad.
Talub temperatuuri -40 ° C kuni 110 ° C.
GenieGrips® padjad on spetsiaalselt loodud ühendamiseks teiste sama sarja toodetega( GenieGrips® Mats ja GenieGrips® Caps), et tagada tõstuki terade täieliku kaitse.

Toode on saada erinevates mõõtudes. Küsi hinda päringukorvis.

Tootekood: GG.CUSHIONS ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 2 nädalat

Column Sentry FIT on revolutsiooniline sambakaitse, mis kohandub ümber erinevate suuruste. Tootel on neli lukustuvat külge, mis libisevad kohale, et luua paindlik, löögi neelav sambakaitse. Enam pole vaja suurusi arvata ega lähimat suurust leida. Nurgast nurka, ühtlane kaitse kõigil külgedel; ohutusala jääb samaks.

Sentry FIT sisaldab patenteeritud õhukambrit, mis suunab löögienergia sambast eemale. Valmistatud patenteeritud polüetüleeni/vinüüli segust.

Toode on saadaval kahes suuruses: S ja M.
Tükid libisevad sisse ja välja, et need sobiksid minimaalse ja maksimaalse suuruse piires erinevate suurustega:


S suurusega FIT kohandatakse nii, et see sobiks veergudega, mille suurus on 100x100mm kuni 200x200mm.
M suurusega FIT kohandatakse nii, et see sobiks veergudega, mille suurus on 200x200mm kuni 300x300mm.
FIT-i neli külge on joondatud, et tagada ühtlane nurgast nurka kaitse. See tähendab, et olenemata samba suurusest jääb ohutusala sügavus samaks. Olenemata sellest, kas FIT-i osi laiendatakse või kokku tõmmatakse, pakuvad mõlemad pooled sama õhkpolsterdatud kaitset kogu ulatuses.

Neljatahuline disain kõrvaldab kõik jäigad kohad sambakaitsel.

Tootekood: CS-FIT ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 2 nädalat
Al. 455,00 €

GenieGrips® laadimispeeglid lisavad igale töötavale laole uue ohutuse taseme.
Peeglid võimaldavad tõstukijuhtidel näha ümber kahvlite peal asetseva koorma.
Paraboolsed peeglid kinnituvad sõiduki külge kiirelt ja lihtsalt- magnetitega (soovi korral saab peegleid paigaldada ka toote küljes olevate kahepoolsete teipidega); asetage need juhi silmade kõrgusele, reguleerige nurki ja nad ongi töövalmis.
Peeglid on saadaval kahes versioonis: Slimview ja Wideview.

Küsi hinnapakkumist päringukorvis.

Tootekood: GG.MIRRORS ,   Laoseis: Tellimisel

Transpordi ajal võivad tõstuki koormad nihkuda, libiseda,
muutuda ebastabiilseks ja isegi kukkuda. See loob töökohal ohtliku olukorra, eriti kui koorem sisaldabkemikaale või muid ohtlikke materjale.
Paljad tõstuki terad võivad kriimustada ja kahjustada tooteid ja pakendeid, mis põhjustab toote kadu ja lisakulu.
GenieGrips® Mats on kaitsematid, mis katavad tõstuki terade ülaosa ja küljed. Need on toodetud liitkummist, millel on libisemisvastane omadus, mis tagab erakordse haarduvuse ja koorma stabiilsuse. Mustriline pind takistab koorma libisemist või kukkumist kiire liikumise või äkiliste pidurduste korral. Õlikindel materjal ei jäta jälgi ja talub temperatuuri alates -40°C kuni 110°C.
Paigaldamine ja eemaldamine on kiire ja lihtne kasutades turvalist lukustuskonksu mehhanismi.
Saadaval erineva pikkuse ja laiusega GenieGrips®Matid sobivad igat tüüpi tõstukitele ja on eriti tõhus viis vigastuste ja kahjustuste ohu vähendamiseks.

PÕHIJOONED

• Libisemisvastane pind
• Kauba kahjustamise vältimine
• Kahvlipinna kaitse
• Jälgi mittejätev kummisegu
• Sobib kasutamiseks temperatuuri vahemikes -40 °C kuni +110 °C
• Õlikindel kummisegu
• Kergesti paigaldatav ja eemaldatav.
• Saadaval erinevates suurustes- Küsi pakkumist!


KASUTUSKOHAD

• Valmiskauba laod
• Kemikaali ja määrdeainete laod
• Toit ja jook
• Metall ja plast
• Üldladu
• Külmutatud ja jahutatud
• Väliskeskkonnad
• Kitsad käigud

Tootekood: GG.MATS ,   Laoseis: Tellimisel