Tootegrupid

LM 686a - Ohtlik koht või teeäär

Tootekood: LM686a
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Hind:
Al. 31,00 €
hind käibemaksuga 37,20 €
Liiklusmärk 686a "Ohtlik koht või teeäär" tähistab tee vaba ristlõike küljel olevat ohtlikku takistust või sõidutee (-raja) äärt ja liikumissuunast kõrvalekallet ning eraldab suunavööndeid ja pärisuunavööndi sõiduradasid.Märkidega 686 võib olla näidatud hoiatusmärgiga tähistatud ohtliku teelõigu võiohtliku koha algus. Vöödid langevad sõidutee või pärisuunavööndi sõiduraja poole.

SG0 800x200 mm
SGI 1000x250 mm

Parameetrid


* Suurusgrupp

* Kileklass

* Alusmaterjal

Kogus: - +
   - või -   
Päringukorv
Sarnased tooted
Liiklusmärk 631 "Suunaviidad" Märgil võib olla osutusmärke ja teisi liiklusmärke, mis teatavad sõidukorra iseärasustest, teeninduskohamärkide sümboleid, teisi ametlikult kinnitatud sümboleid ja embleeme. Märk näitab sõidusuundi ja kaugusi asulate või teiste sihtpunktide juurde.
Tootekood: LM631

Liiklusmärk 661d "Veoauto sõidu suund" näitab C-kategooria sõiduki, traktori, liikurmasina või neist ühega veetava autorongi ja masinrongi soovitatavat sõidusuunda. Märgile kantud tonnide arvu korral on näidatud sellise sõiduki, autorongi ja masinrongi, mille registrimass või mille koosseisus olevate sõidukite registrimasside summa ületab seda arvu, soovitatav sõidusuund.

Tootekood: LM661d

Liiklusmärk 666b "Avalik üritus" näitab sõidusuunda avaliku ürituse toimumiskohta. Märkidel 666 võib olla osutusmärke ja teisi liiklusmärke, mis teatavad sõidukorra iseärasustest, teeninduskohamärkide sümboleid, teisi ametlikult kinnitatud sümboleid ja embleeme.

Tootekood: LM666b

Liiklusmärk 666c "Avalik üritus" näitab sõidusuunda avaliku ürituse toimumiskohta. Märkidel 666 võib olla osutusmärke ja teisi liiklusmärke, mis teatavad sõidukorra iseärasustest, teeninduskohamärkide sümboleid, teisi ametlikult kinnitatud sümboleid ja embleeme.

Tootekood: LM666c

Liiklusmärk 671a "Ümbersõidu skeem" näitab ajutiselt suletud teelõigust ümbersõidu teekonda ja suunda.

Tootekood: LM671a

Liiklusmärk 683 "Kurvisuund" näitab järsu või ohtliku kurvi suunda.

Tootekood: LM683