Tootegrupid

Standard logomatt

Tootekood: 193
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Hind:
Al. 46,20 €
hind käibemaksuga 56,36 €
Standard logomatti saab BrilliantStep abil täielikult kohandada tipptasemel trükitehnoloogiaga, mis võimaldab kolmemõõtmelist printimisefekti, peened jooned ja värvivarjutus, et igal matil oleks oma tõeliselt individuaalne pilt. Vaiba võib asetada sissepääsu juurde, aga dekoratiivsuse mõttes sobib see ka näiteks leti ette. Logovaip kogub mustust, puhastab ja kuivatab jalanõud ning takistab mustuse liikumise uksest kaugemale siseruumidesse.
- Paksus: 6 mm
- Kohandatud pikkused ja suurused
- Sile veluurpind peene printimise jaoks
- Vinüülpiirid: 2,5 cm igast küljest
- Materjal: 100% polüamiidist 6,0 lõng
- Mugavusklass: LC3

Antud matte on võimalik tellida ka jooksva meetri alusel-laiusega 90cm ja 120cm. Soovi korral palume esitada hinnapäringu.

Parameetrid


* Mõõdud (mm)

Kogus: - +
   - või -   
Päringukorv
Sarnased tooted
Imperial logomatti saab BrilliantStep abil täielikult kohandada tipptasemel trükitehnoloogiaga, mis võimaldab kolmemõõtmelist printimisefekti, peened jooned ja värvivarjutus, et igal matil oleks oma tõeliselt individuaalne pilt. Vaiba võib asetada sissepääsu juurde, aga dekoratiivsuse mõttes sobib see ka näiteks leti ette. Logovaip kogub mustust, puhastab ja kuivatab jalanõud ning takistab mustuse liikumise uksest kaugemale siseruumidesse.

- Paksus: 7 mm
- Kohandatud pikkused ja suurused
- Sile veluurpind peene printimise jaoks
- Vinüülpiirid: 2,5 cm igast küljest
- Materjal: 100% polüamiidist 6,0 lõng
- 700 grammi lõnga m² kohta
- Mugavusklass: LC3

Antud matte on võimalik tellida ka jooksva meetri alusel- laiusega 135cm, 150cm ja 200cm. Huvi korral palume küsida hinnapakkumist.
Tootekood: 199 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-2 nädalat
Al. 70,00 €