Categories

LM 686b - Ohtlik koht või teeäär

SKU: LM686b
Unit: pc
Qty: Out of Stock
Price:
From 31,00 €
price inc. tax 37,20 €
Liiklusmärk 686b "Ohtlik koht või teeäär" tähistab tee vaba ristlõike küljel olevat ohtlikku takistust või sõidutee (-raja) äärt ja liikumissuunast kõrvalekallet ning eraldab suunavööndeid ja pärisuunavööndi sõiduradasid. Märkidega 686 võib olla näidatud hoiatusmärgiga tähistatud ohtliku teelõigu või ohtliku koha algus. Vöödid langevad sõidutee või pärisuunavööndi sõiduraja poole.

SG0 800x200 mm
SGI 1000x250 mm

Parameters


* Group size

* Reflective class

* Sign base material

Qty.: - +
   - or -   
Add to inquiry
Similar products
Liiklusmärk 633 "Suunaviidad" Märgil võib olla osutusmärke ja teisi liiklusmärke, mis teatavad sõidukorra iseärasustest, teeninduskohamärkide sümboleid, teisi ametlikult kinnitatud sümboleid ja embleeme. Märk näitab sõidusuundi ja kaugusi asulate või teiste sihtpunktide juurde.
SKU: LM633
Liiklusmärk 637 "Suunaviidad" näitab jalgratturi ja jalakäija teekonna suunda ja kaugust sihtpunktini.
SKU: LM637
Liiklusmärk 642 "Turismiobjekti tähis" Märgil on turismiobjekti (turistidele huvi pakkuva vaatamisväärsuse, looduskaitse, muinsuskaitse või muu objekti) nimi.
SKU: LM642
Liiklusmärk 652d "Tee number" näitab tee numbrit.
SKU: LM652d
Liiklusmärk 661a "Veoauto sõidu suund" näitab C-kategooria sõiduki, traktori, liikurmasina või neist ühega veetava autorongi ja masinrongi soovitatavat sõidusuunda. Märgile kantud tonnide arvu korral on näidatud sellise sõiduki, autorongi ja masinrongi, mille registrimass või mille koosseisus olevate sõidukite registrimasside summa ületab seda arvu, soovitatav sõidusuund.
SKU: LM661a
Liiklusmärk 684 " Hoiatustara" hoiatab teetöödest või teel olevatest takistustest.
SKU: LM684